Dijital Çırak Programı

1100x300 1024x279 1

Dijital Çırak Programı nedir?

İmza olarak yıllardır dijital pazarlama alanında stajyer yetiştiriyoruz, bunlardan bir kısmı ekibimize katıldı, bir kısmına ise başka firmalarda çalışmaya başlamaları için aracı olduk. Birçoğu ile iletişimimiz halen devam ediyor. Stajyer yetiştirme sürecimizi biraz daha derleyerek bu programı oluşturduk. Temel amacımız dijital pazarlama üzerinde çalışmak isteyen kişilere yol göstermek. Bu süreçte birlikte çalışmak istediğimiz arkadaşlarımıza iş teklif etmeyi düşünüyoruz. Diğer arkadaşlarımıza da eğitim bittikten sonra mentörlük yapmayı planlıyor ve onları sektöre kazandırmak istiyoruz.

Program ücreti nedir?

Program ücretsizdir. Katılan öğrencilerin haftada en az 1 gün ofise gelerek öğrendiklerini uygulaması beklenmektedir. Bu süreçte sektörel işlerle alakalı öğrendiklerini uygulayacakları bir ortam oluşturulacaktır.

Kaç kişi kabul edilecek?

Görüşmelerden sonra toplam 14 öğrenci kabul edilecek, 6 öğrenci de yedek listeye alınacaktır. Programa 2 hafta devam etmeyen öğrenci eğitim hakkını kaybedecek, yerine yedek listeden öğrenci devam edecektir.

Kimler başvurabilir?

  • Üniversite 4. sınıf öğrencileri veya yeni mezunlar,
    (Tüm bölümlerden başvuru yapılabilir.)
  • Farklı bir kurumda çalışmayanlar.

Son başvuru tarihi ne zaman?

23 Aralık 2022 23:59’a kadar başvuruda bulunabilirsiniz.

Süreç nasıl ilerleyecek?

Sitemizde bulunan başvuru formunu dolduracaksınız, daha sonra size bir eposta göndereceğiz. Uygun bir zaman belirlendikten sonra yüz yüze bir görüşme gerçekleştireceğiz. Tüm başvurularla görüşüldükten sonra, size sonuç eposta ile belirtilecektir.

Eğitimler nerede verilecek?

Eğitimlerin tamamını Konya’daki ofisimizde verilecek. Eğitmenlerin bir kısmı çevrimiçi bağlanarak eğitim verecekler. Ofisimizin açık adresi; Melikşah Mh. Zuhal Sk. No:4/2 Meram/Konya. (Google Maps)

Eğitim ne zaman olacak?

Eğitimler, herkesin müsait olabilmesi için Cumartesi günleri verilecektir. 7 Ocak 2023’de eğitimler başlayacaktır.

Eğitimin kapsamı nedir ve kimler eğitim verecek?

Toplam eğitim süresi ne kadar olacak?

Eğitim 15 hafta, toplam 45 saat sürecek. SEO eğitimi 15 saat, diğer eğitimler 3’er saat sürecek.

Eğitime katılanlar için yol ve yemek masrafları karşılanıyor mu?

Eğitim günleri kapsamında yol ve yemek masrafları şirketimiz tarafından karşılanacaktır.

Eğitim sonunda katılım belgesi veriliyor mu?

Evet, eğitim sonunda bu eğitimi aldıklarına dair bir katılım belgesi verilmektedir.

İş garantisi var mı?

Programa katılan öğrencilerden çalışmak istediğimiz kişiler için ajans bünyesinde istihdam seçeneği sunulmaktadır. Ancak eğitime katılan tüm adaylar için garanti verilmemektedir. Sektörde bu alanda oldukça iş fırsatı olduğu için, alacağınız eğitimin iş bulma sürecinizde katkısı olacaktır.

Başvurular kapandı, ilgi gösteren herkese teşekkürler